Jak pracuję

DSCN4425Większość moich prac znalazła już swoje docelowe miejsce, a zdjęcia na tej stronie są inspiracją abyś mógł obejrzeć co mogę dla Ciebie wykonać. Może rozpalą wyobraźnię i zaprojektujemy coś wspólnie.

Pracuję na sklepem, abyście mogli w łatwiejszy sposób nabyć to co Was urzeknie. W tym momencie, jeśli spodobały Wam się moje konkretne prace, mogę wykonać je specjalnie dla Was jeszcze raz w takiej samej lub zmienionej kolorystyce.

Większe projekty realizowane są od początku przy współpracy z Tobą. Na pewno zadam kilka pytań, które pozwolą mi poznać Twoje upodobania. Dzięki temu mogę zaproponować rozwiązania, które będą Ci najbliższe. Zależy mi na tym, aby moja praca pasowała nie tylko do pomieszczenia, ale również do ludzi którzy będą z nim mieszkać.

Witraż jest bardzo pracochłonną techniką, a materiały użyte mogą mieć szeroką rozpiętość cenową. Dlatego prace robione na zamówienie mogę dokładnie wycenić dopiero po wykonaniu wstępnego projektu. Jednak dla ułatwienia podam iż jednostkową cenę witrażu określa się w m2. Najniższa cena za m2 witrażu to 800zł, średnia 1500zł.  Na taką różnicę ma znaczenie wiele czynników:
– powierzchnia witrażu w m2
– stopień skomplikowania czyli ilość i rodzaj elementów
– kształt
– rodzaj użytego szkła

Jeżeli macie pytania, bądź spodobały się Wam moje prace – zapraszam do kontaktu.